spot_imgspot_img

Dobry czas na podsumowanie ankiety dotyczącej targów drupa 2024

W przygotowanej przez naszą redakcję ankiecie zadaliśmy Wam dwa pytania dotyczące zbliżających się targów drupa 2024. Pytamy, bo na temat targów opinii – przed ich premierą – pojawia się bardzo dużo. Jedna z nich dotyczy zasadności realizowania tego typu wydarzenia, kiedy większość lub prawie wszyscy kluczowi gracze tego rynku posiadają swoje centra demo. Inne opinie wręcz przewidują, że to są ostatnie targi pod tą marką zrealizowane w ten sposób.

Nie ma co kryć, że targi drupa 2024 mają bardzo wysoko podniesioną poprzeczkę. Każdy, kto wybiera się na nie, posiada określone powody. Jedni chcą przyjrzeć się w jednym miejscu możliwie największej grupie różnych tematów, a inni tylko po to, by spotkać się osobami z branży. Bez względu na powód, być na targach drupa 2024 – to wręcz konieczność.

W naszej ankiecie zadaliśmy Wam dwa pytania, na które łączenie odpowiedziało 1126 osób. To okazja, by Wam podziękować, bo takim wynikiem mogą pochwalić się tylko niektóre sondaże realizowane nawet na naszych lamach. Zatem bardzo Wam dziękujemy.

A teraz pytania i odpowiedzi…

  1. Czy wybierasz się na targi drupa 2024?

Odpowiedzi zaproponowane:

  1. Tak
  2. Nie
  3. Nie wiem

Jak widać po wykresie, z odpowiedzią TAK jest największa grupa uczestników.

  1. Gdybyś wybierała się/wybierał się na targi drupa 2024, to jakich tematów byś szukała/szukał?

Odpowiedzi zaproponowane:

  1. Inspiracji
  2. Nowości z obszaru druku
  3. Więcej o optymalizacji i standaryzacji
  4. Obszarów wykorzystania sztucznej inteligencji (AI)

Na pierwsze dwie proponowane odpowiedzi padło najwięcej głosów, choć odpowiedź numer 4 także jest z całkiem pokaźnym wynikiem.

Nie ukrywamy, że realizując ankietę chcieliśmy poznać Wasze zdanie, by trochę przygotować się do naszej pracy podczas targów. Z jednej strony będziemy bacznie przyglądać się nowościom, z drugiej, chcemy zebrać jak najwięcej materiałów, które mogą Was zainteresować. Do zobaczenia podczas targów drupa 2024!


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING