spot_imgspot_img

CRSmax: Dla bardziej ekonomicznego drukowania z kolorami dodatkowymi

CRS oznacza “Computer Recipe System” i jest systemem mieszania kolorów dla farb offsetowych, który drukarnie mogą wykorzystać na miejscu do produkcji kolorów spotowych. Wraz z wprowadzeniem CRS w 1982 roku, hubergroup była pionierem w oferowaniu swoim klientom narzędzia do samodzielnego mieszania atramentów i od tego czasu stale ulepsza narzędzie, dlatego z czasem otrzymała dodatek “max”. Ale dość o historii… 

W jaki sposób CRSmax może dziś ułatwić Ci życie? 

Zamiast szerokiej gamy kolorów spotowych w magazynie, CRSmax oferuje możliwość samodzielnego mieszania farb punktowych. Dzięki tym możesz elastyczniej reagować na życzenia swoich klientów, ponieważ zawsze masz dostępne kolory ich marki. Jednocześnie możesz zachować małe zapasy, ponieważ musisz przechowywać tylko podstawowe kolory. A co najlepsze: Możesz nawet dodać resztki atramentów do systemu, jeśli znasz ich recepturę CRSmax. Pozwala to na zrównoważone zarządzanie pozostałościami atramentu. 

Jak to wszystko działa? 

System jest dość łatwy w użyciu. Po skonfigurowaniu systemu wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kolor i żądaną ilość – a my gwarantujemy intensywne i jasne atramenty, które mają dokładnie taki odcień, jakiego potrzebujesz. CRSmax wykorzystuje monopigmentowane, beztłuszczowe i gotowe do druku farby o najwyższej wytrzymałości na kolory, a dodatkowo umożliwia stosowanie materiałów pomocniczych do specjalnych zastosowań. Farby można stosować w szerokim zakresie zastosowań, ponieważ można je łączyć z lakierami na bazie wody, lakierami UV, laminacji foliowych lub etykietami. Na górze można dostosować skład tuszu do różnych podłoży i systemów spoiw… więcej na WWW.

Źródło: hubergroupe 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING