Color Cert! Przygotuj się do drukowania dla wiodących marek. Webinarium

- Reklama -

To już czwarte Webinarium z serii “Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus”. Drukowanie dla właścicieli marek lub mniejszych klientów branży opakowaniowej wymaga zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań. ColorCert™ to rozwiązanie do sterowania procesem produkcji za pomocą barwy, umożliwia jej specyfikację, komunikację o barwie i raportowanie.

ColorCert to kontrola jakości, śledzenie produkcji i raportowanie w czasie rzeczywistym w oparciu o dokładną specyfikację wymagań dotyczących barwy, eliminujące zatwierdzanie zleceń przy maszynie.

Aplikacja ta pozwala na standaryzację druku dla branży opakowaniowej, eliminuje subiektywność w kontroli jakości barwy pozwalając na jej jednoznaczną ocenę.

Jeśli chcesz stać się częścią łańcucha dostaw w branży opakowaniowej albo planujesz poprawienie komunikacji o barwie w jednym zakładzie lub przedsiębiorstwie wielozakładowym, ColorCert pomoże Ci skrócić czas przygotowania zlecenia oraz długie negocjacje z klientami, podwyższy efektywność, poprawi gospodarkę materiałową oraz spójność barw poprzez ich specyfikowanie w PantoneLIVE, poprawi satysfakcję klientów.

Podczas webinarium dowiesz się:

  • Który wybrać moduł oprogramowania ColorCert.
  • Jak specyfikować barwy i dostarczać raporty wyników stosując jedną ocenę liczbową dla danego zlecenia, zakładu lub klienta w oparciu o ustalone tolerancje.
  • Jak przesyłać dane pomiędzy różnymi aplikacjami i urządzeniami.

Dołącz do webinarium X-Rite / Reprograf-Grafikus w języku polskim, aby dowiedzieć się więcej o funkcjonalności Color Cert i jego różnych modułach. Rejestracja.

Jeżeli chcecie więcej wiedzieć o innych webinariach, zapraszamy na stronę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was… Wydarzenia lub poniżej:

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?