spot_imgspot_img

Badanie Stern identyfikuje “niemieckie firmy z przyszłością” – Heidelberg z najwyższym wynikiem

W numerze 38 magazynu biznesowego Stern opublikowano badanie we współpracy z hamburską agencją employer brandingową Territory Embrace na temat “Niemieckie firmy z przyszłością”. Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) uzyskał pięć gwiazdek – najwyższy możliwy wynik. Badanie koncentrowało się wokół pytania, jak dobrze badane firmy są przygotowane na wyzwania związane z transformacją cyfrową, szczególnie w kontekście pandemii koronawirusa.

W kategorii dużych firm (ponad 2 500 pracowników) Heidelberg znalazł się z pięcioma z możliwych pięciu gwiazdek w ogólnej ocenie badania, co czyni go jedną z niemieckich firm z przyszłością. Wyniki pokazują, że firmy, które poradziły sobie najlepiej, to te, które uczyniły temat transformacji cyfrowej najwyższym priorytetem, a jednocześnie z powodzeniem połączyły tradycję i cyfryzację.

“Udana i ciągła transformacja cyfrowa Heidelbergu przynosi coraz więcej owoców. Jego zakotwiczenie w kluczowych obszarach biznesowych się opłaca, a teraz zostało to poparte obiektywną oceną prestiżowej instytucji “- mówi Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny firmy Heidelberg. “To podkreśla, że transformacja jest w toku. Heidelberg jest na drodze do cyfrowej przyszłości!”… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING