Automat sitodrukowy SAKURAI w drukarni Abedik

Drukarnia Abedik zlokalizowana w Żernikach k. Poznania jest jedną z największych drukarń dziełowych w Polsce. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje dostarczając kilkanaście milionów książek rocznie, zarówno w oprawie miękkiej jak i twardej.

W ostatnim tygodniu lipca br Reprograf-Grafikus S.A. dostarczyła tam i zainstalowała automatyczną maszynę sitodrukową ze stop-cylindrem, której zadaniem będzie precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV.

Warto podkreślić, że mimo trwającej pandemii od momentu potwierdzenia zamówienia maszyny, która była dostępna w europejskim magazynie Sakurai, do momentu zakończenia instalacji upłynęło zaledwie 5 dni roboczych. Było to możliwe dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu zespołu Reprograf-Grafikus, a także ekipy Sakurai w Londynie.

„Wiedzieliśmy, że Klientowi zależy na czasie. Postawił przed nami wyzwanie, któremu sprostaliśmy, również dzięki współpracy Klienta bez żadnej zwłoki.” – powiedział Marcin Kołatko (Product Manager Reprograf-Grafikus ) odpowiedzialny za sprzedaż automatów sitodrukowych w Polsce.

Artur Balicki – Dyrektor Zarządzający Abedik S.A. podsumował: „Nie spodziewałem się, że dostawca zdoła dotrzymać obiecanego ustnie terminu, jestem zadowolony, że wszystko przebiegło tak sprawnie i profesjonalnie.”

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Więcej