Asahi Photoproducts i Esko

Asahi Photoproducts i Esko nawiązały współpracę, aby dostarczyć kluczowe technologie sprzętowe i programowe z obu organizacji, aby zapewnić wydajną i zrównoważoną technologię druku oraz zautomatyzować tworzenie płyt fleksograficznych.

„Obecnie firmy fleksograficzne działają w złożonej, szybko zmieniającej się branży, która często wpływa na ich efektywność operacyjną i rentowność. Z tego powodu muszą uprościć swoje procesy, jednocześnie poprawiając jakość, spójność i rentowność. W ten sposób mogą stworzyć nowe możliwości biznesowe i pozytywnie zmienić swój wpływ na środowisko ”- powiedział Dieter Niederstadt, kierownik ds. Marketingu technicznego w Asahi Photoproducts Europe.

„Ta przełomowa innowacja będzie się różnić od innych technologii dostępnych na rynku. To nie tylko zestaw dostępnych procesów wytwarzania płyt dostarczanych w linii, ale raczej holistyczne podejście do łączenia technologii, na początku i na końcu procesu przygotowania do druku, wykorzystujące inteligentne centrum automatyzacji, jako podstawę i serce rozwiązania ”. dodał Niederstadt.

Pascal Thomas, dyrektor działu flekso w firmie Esko, skomentował: „W firmie Esko od dawna staramy się poprawiać jakość, produktywność i łączność w tworzeniu płyt. Wraz z Asahi Photoproducts przenosimy proces produkcji płyt fleksograficznych na nowy poziom, umożliwiając naszym klientom jeszcze większą konkurencyjność, jednocześnie zapewniając, że mogą sprostać dzisiejszym wymaganiom w zakresie elastycznych i zrównoważonych dostaw.

„Naszym celem, we współpracy z firmą Asahi, jest zapewnienie czystszej, bardziej zrównoważonej środowiskowo operacji, która upraszcza proces tworzenia formy drukarskiej, poprawia bezpieczeństwo i zapewnia wyższą spójność jakości druku. Ostatecznym celem jest poprawa ogólnych wyników biznesowych i rentowności naszych klientów ”.

Źródło: Asahi Photoproducts

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Więcej