5. maja Akademia Heidelberga teraz online!

W zeszłym roku Heidelberg Polska przeprowadził cykl seminariów poświęconych najbardziej aktualnym wyzwaniom rynku poligraficznego.

Nowa edycja debiutowała w nowej formule pod nową nazwą Akademii Heidelberga. Seminaria poświęcone były w całości segmentowi produkcji opakowań pod kątem najnowszych rozwiązań informatycznych wspierających procesy produkcyjne, zarządzanie przedsiębiorstwem, specjalizowaną analitykę finansową i operacyjną oraz rozwojem technologii produkcyjnych pod kątem optymalizacji, wydajności i redukcji kosztów wytwarzania. Spotkania w Katowicach, Gdańsku i w Poznaniu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

W związku z panującą sytuacją, która zmusza wszystkich do sięgnięcia po nowe rozwiązania z początkiem maja br. ruszamy z naszą Akademią Heidelberga w formie webinarów online. Ta forma przekazywania wiedzy sprawdzała się już wielokrotnie, a i my sami mamy świadomość ogromnej popularności zajęć prowadzonych zdalnie, co wymusiła pandemia wirusa. Podobnie, jak w poprzedniej edycji, seminaria w ramach Akademii Heidelberga dedykowane są właścicielom i osobom zarządzającym drukarniami, poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Najbliższa edycja Webinarium już 5 maja o godz. 10.00

Wszystkie spotkania prowadzone są przez naszych najlepszych specjalistów. Poruszamy kwestie zarządzania drukarnią, kontaktu z drukarnią poprzez portal internetowy. Mówimy o nowych rozwiązaniach w zakresie systemu Prinect oraz nowej generacji maszyn Speedmaster. Tutaj obejrzysz wszystkie edycje Webinar.

Jeżeli poszukujesz jeszcze więcej informacji, zajrzyj na stronę Heidelberg Polska.

Źródło: Heidelberg Polska

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów