4 czerwca: Webinarium o Mimaki serii UJF

4 czerwca firma Reprograf-Grafikus zaprasza na pierwsze Webinarium poświęcone wybranym ploterom/zagadnieniom firmy MIMAKI. Webinarium rozpocznie się o godz. 10.00 i będzie dostępne między innymi na Facebooku oraz portalach społecznościowych naszych partnerów medialnych, między innymi Świat Poligrafii Professional.

Webinarium poprowadzi Piotr Białowieżec, który na co dzień jest najbliżej Klientów, aby wiedzą i doświadczeniem doradzić i wspierać w procesie planowania oraz realizacji zakupu maszyn.

Tematy, które będą omówione to główne technologie które wyróżniają maszyny producenta Mimaki na arenie międzynarodowej. Pierwsze webinarium pokaże wykorzystywane technologie na przykładzie maszyn z serii UJF, czyli popularne gadżetówki.

Przez dziesięciolecia doświadczenia, Mimaki produkuje i sprzedaje przemysłowe wielkoformatowe drukarki atramentowe i plotery tnące. W pełni zintegrowane rozwiązania work-flow, które obejmuje sprzęt, oprogramowanie i materiały eksploatacyjne. Produkty Mimaki są najnowocześniejsze, niezawodne a co najważniejsze przyjazne dla użytkownika.

Reprograf-Grafikus S.A. zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie łączenia rozwiązań cyfrowych i analogowych, a także dostarczaniem odpowiedniego oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. Świadczy również usługi serwisowe na terenie całego kraju. W swej ofercie Reprograf-Grafikus m.in. posiada rozwiązania z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, fleksograficzeg oraz wielkoformatowego.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów