19 maja kolejna część Akademii Heidelberga. Online Webinars

19 maja kolejna część Akademii Heidelberga – Online Webinars. W poprzednich wydaniach można było poznać bardziej dokładnie Heidelberg Assistant, czyli zarządzanie drukarnią. W kolejnej części prelegenci skupili się przede wszystkim na temacie Prinect Portal, czyli możliwości kontaktu z drukarnią wykorzystując dedykowane temu oprogramowanie.

19 maja głównym tematem będzie nowy Speedmaster 2020 oraz innowacje w oprogramowaniu Prinect 2021, które pojawią się już niebawem. Ponieważ tematyka jest dość rozległa, 19 maja odbędą się dwa Webinaria. Pierwsze już o godz. 10.00 a drugie wydanie o godz. 14.00.

Obie części będzie można obejrzeć bezpośrednio na naszej stronie WWW lub stronie firmy Heidelberg Polska.

Od organizatora:… W związku z panującą sytuacją, która zmusza wszystkich do sięgnięcia po nowe rozwiązania z początkiem maja br. ruszamy z naszą Akademią Heidelberga w formie webinarów online. Ta forma przekazywania wiedzy sprawdzała się już wielokrotnie, a i my sami mamy świadomość ogromnej popularności zajęć prowadzonych zdalnie, co wymusiła pandemia wirusa. Podobnie, jak w poprzedniej edycji, seminaria w ramach Akademii Heidelberga dedykowane są właścicielom i osobom zarządzającym drukarniami, poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Wszystkie spotkania prowadzone są przez naszych najlepszych specjalistów. Poruszamy kwestie zarządzania drukarnią, kontaktu z drukarnią poprzez portal internetowy. Mówimy o nowych rozwiązaniach w zakresie systemu Prinect oraz nowej generacji maszyn Speedmaster… Zapraszamy już 19 maja!

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów