13. w piątek rozpoczynamy prawdziwe RABATY!

13. w piątek rozpoczynamy prawdziwe R A B A T Y !… Tak, dobrze widzisz… 90% rabatu i to tylko do końca listopada dla wszystkich firm, które po raz pierwszy wpiszą się do KATALOGU BRANŻY POLIGRAFICZNEJ. Oferta wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Wystarczy wykorzystać KOD PROMOCYJNY umieszczony na końcu tej informacji.

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ. Niektórzy pytają po co? Przecież mamy Internet. No to bardzo proszę, dzisiaj mamy 13 listopada 2020 i tytułem testu wpisujemy do popularnej przeglądarki słowo: DRUKARNIA i… bardzo szybko otrzymujemy wynik… Około 9 290 000 wyników (0,65 s) … WOW!

Sprawdzamy jeszcze raz. Teraz wpisujemy słowa DRUKARNIA WIELKOPOLSKIE i… wynik… Około 1 010 000 wyników (0,81 s).

Czy czujecie frustrację tego, który szuka drukarni? Ile razy dzwoni i wysyła maila do tych, które są podane na stronach WWW? Myślicie, że jest to łatwe? Sami przez to przechodziliśmy nie raz.

Jesteśmy wspaniałą branżą, niezwykle rozwiniętą i konkurencyjną. Mamy jednak jeden mały problem, który tak naprawdę dzisiaj jest potężnym wyzwaniem. Dajmy się poznać naszym klientom! Twórzmy razem miejsce, które pozwoli łatwiej komunikować się z klientami.

Oczywiście, to nie wydarzy się w ciągu jednego tygodnia, może jednego roku. Jednak warto zrealizować coś konkretnego dla nas samych. W czasie kiedy pandemia daje nam się we znaki, to właśnie teraz jest okazja zrobić rzeczy, które są od dawna potrzebne.

Uwaga! Rabat 90% od dowolnego wpisu (kategorii: wpis podstawowy, rozszerzony, premium) nie obejmuje prenumeraty czasopisma w wersji tradycyjnej (papierowej). KOD PROMOCYJNY: BLACKCAT

A jak wygląda edycja w elektroniczna czasopisma, możecie się przekonać klikając tę okładkę!

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów